Звернення № 7525

#7525 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Суми, Сумська область, Україна, 40000
Координати сміттєзвалища: 50.882031399358, 34.84390420439
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище будівельних та інших відходів потребує застосування важкої техніки.

11.01.2020, 19:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.01.2020, 10:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні