Звернення № 7524

#7524 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: с. Григорівка, Григорівка, Київська обл., Україна, 08750
Координати сміттєзвалища: 50.054495155272, 30.62783125788
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

На земельній ділянці з кадастровим номером 3223182001:01:032:0006, яка перебуває в оренді ТОВ «Міжрегіональний факторинговий союз» та знаходиться в селі Григорівка Обухівського району, порушуючи правила екологічної безпеки під час ліквідації споруд, були зруйновані два підземні сховища мазуту цілісного майнового комплексу що спричинило екологічне забруднення території. Знищили зелені насадження, зняли верхній шар грунту і засипали ним котловани сховищ заповнені будівельними та побутовими відходами, захоронили таким чином під шаром грунту побутові відходи, демонтували залізні труби нафтопроводу, нафтопродукти з яких були вилиті на грунт і в воду з відходами, в зруйнованих сховищах. На даний час на цій земельній ділянці продовжує лежати кучами непотріб біля зруйнованого підземного сховища мазуту заповненого побутовими відходами в перемішку з мазутом.
Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити відповідних заходів реагування в межах повноважень, визначених законодавством України, щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища та вивезення захоронених промислових та побутових відходів. Прошу повідомити мене про наслідки розгляду звернення.

11.01.2020, 19:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.01.2020, 12:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.01.2020, 16:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.01.2020 № Б 37.129.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 10.01.2020 № 7524-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.054495155272, 30.62783125788 та повідомляє.
Листом від 15.01.2020 № 14 Григорівська сільська рада повідомила, що сільською радою неодноразово направлялися листи орендарям про проведення ліквідації стихійних сміттєзвлищ. Встановлено попереджувальні таблички із забороною про викид сміття.


Документи:

Статус: Надано відповідь