Звернення № 7523

#7523 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н01, Григорівка, Київська обл., Україна, 08750
Координати сміттєзвалища: 50.050892312172, 30.629413761199
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

На територію села Григорівка Обухівського району Київської області комунальним підприємством ”Григорівський господар” завозяться відходи на земельну ділянку з кадастровим номером 3223182001:01:025:0005, де скидаються. Постійний скид твердих побутових відходів комунальним підприємством призвів до створення на земельній ділянці полігону побутових відходів, та як наслідок до створення небезпеки навколишньому природному середовищу та здоров’ю людей. Полігон знаходиться за 100 метрів від житлової забудови на березі річки ”Красна” та в 50 метрах від води, на ньому проводиться збирання ручним способом вторинної сировини та спалювання відходів під відкритим небом.
Прошу Київську обласну державну адміністрацію перевірити законність скиду твердих побутових відходів у невідведених для цього місцях, створення та функціонування полігону твердих побутових відходів в межах села Григорівка Обухівського району Київської області.

11.01.2020, 19:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.01.2020, 12:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.01.2020, 10:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.01.2020 № Б 37.127.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 10.01.2020 № 7523-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.050323961361, 30.608213581145 та повідомляє.
Листом від 15.01.2020 № 14 Григорівська сільська рада повідомила, що сільською радою неодноразово направлялися листи орендарям про проведення ліквідації стихійних сміттєзвлищ. Встановлено попереджувальні таблички із забороною про викид сміття.


Документи:

Статус: Надано відповідь