Звернення № 7522

#7522 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Григорівка, Київська обл., Україна, 08750
Координати сміттєзвалища: 50.050323961361, 30.608213581145
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

Продовження порушення Закону України «Про поховання та похоронну справу», Державних санітарних правил та норм «Гігієнічних вимог щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України» при утриманні кладовища в селі Григорівка Обухівського району Київської області. Несанкціоновані сміттєзвалища знаходяться по периметру кладовища і прямо посеред нього та в метрі від місць поховань, нагромадженні купи гниючого непотребу не вивозяться, несанкціоновані сміттєзвалища не ліквідовуються, прибирання кладовища від куп сухої рослинності, зів’ялих квітів в перемішку з штучними вінками, пластиковим сміттям так і не вирішене. На даний час комунальним підприємством Григорівської селищної ради ніяких робіт щодо впорядкування території кладовища та недопущення подальшого складання сміття не виконувалося та не виконується. Несанкціоновані сміттєзвалища не ліквідовуються що підтверджено фото фіксацією.
Згідно з п. 4.11 «Державних санітарних правил та норм «Гігієнічних вимог щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України», територія кладовища повинна регулярно прибиратися (очищатися від сміття, опалого листя), поливатися в літній період, пішохідні доріжки повинні зимою посипатися піском. На кладовищі повинні бути спеціальні місця для встановлення контейнерів для збору зів’ялих квітів, вінків, сміття.
Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на кладовищі села Григорівка Обухівського району Київської області. Повідомити мене про наслідки розгляду звернення.

11.01.2020, 19:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.01.2020, 12:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.01.2020, 10:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.01.2020 № Б 37.125.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 10.01.2020 № 7522-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.050323961361, 30.608213581145 та повідомляє.
Листом від 15.01.2020 № 14 Григорівська сільська рада повідомила, що на бюджетній сесії було винесено питання щодо фінансування ліквідації стихійного сміттєзвалища, що розташоване на території кладовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь