Звернення № 7518

#7518 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Водопровідна, 16, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.9690321934, 31.966248124854
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

Адреса: Двір Проспекту Центрального 10 і вул. Водопровідна 15
Велика купа сміття знаходиться посеред двору, за коричневим будиночком для контейнерів зі сміттям.

11.01.2020, 19:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2020, 09:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

11.02.2020, 08:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища між будинками № 10 та № 15 по вул. Водопровідній, за координатами 46.9690321934, 31.966248124854.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією в ході розгляду звернення встановлено, що вказане в зверненні місце розташоване на території Заводського району м. Миколаєва. Фахівцями інспекції 17.01.2020 було здійснено виїзд на місце та проведено огляд території на наявність несанкціонованого сміттєзвалища. При обстежені зазначеної у звернені території було виявлено звалище безхазяйних відходів різного морфологічного складу (побутове сміття, одяг, ящики, покришки від авто, деревина, скло, пластик). Враховуючи вищезазначене, на адресу Миколаївського міського голови та голови адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Миколаївської міської ради, станом на 28.01.2020 несанкціоноване сміттєзвалище за вищевказаною адресою ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника