Звернення № 7517

#7517 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Центральний, 21, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.968977283707, 31.967117160575
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

Адреса сміттєзвалища: Двір між будинками Проспект Центральний 12 і Проспект Центральний 10-А.

Купа сміття лежить кілька років, посеред двору.
Якщо дивитись з Проспекту, купи не видно, бо вона закрита бетонною стіною з контейнерами для сміття. За стіною починається ЖАХ. Безпосереднью за купою починається дитячий майданчик.

11.01.2020, 19:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2020, 09:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні