Звернення № 7515

#7515 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.63805, 32.81095
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

1 километр обочины выглядит так.

11.01.2020, 19:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.01.2020, 09:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

12.02.2020, 16:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Пане Сергію!

У додатку відповідь на Ваше звернення № 7515.

З Повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника