Звернення № 7514

#7514 створено 11 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Дружби, Краматорськ, Донецька область, Україна, 84300
Координати сміттєзвалища: 48.736425, 37.607726
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2020

В РОБОТІ

Великий обсяг сміття в лісосмузі біля узбіччя. Починаючи від перехрестя і вище в сторону вулиці Двірцевої.

11.01.2020, 19:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2020, 19:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.01.2020, 10:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.01.2020, 10:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Краматорської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається без додатків).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано Краматорською міською радою у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь