Звернення № 7513

#7513 створено 10 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця 1 Травня, 165, Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000
Координати сміттєзвалища: 51.51669475798, 31.31100833416
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2020

В РОБОТІ

За магазином еко маркет. Постійно сміття знаходиться за межами баків. Не вивозиться.

10.01.2020, 07:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2020, 07:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.02.2020, 15:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.02.2020, 15:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 09.01.2020 за №7513 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, сміттєзвалище зазначене у Вашому зверненні, було ліквідовано в повному обсязі.
(лист Департаменту від 04.02.2020р. №03-10/4-П) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь