Звернення № 7502

#7502 створено 9 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.353259312514, 30.593678807709
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Лютого 2020

НЕ ВИКОНАНО

Прошу прибрати твердi побутовi вiдходи

09.01.2020, 07:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.01.2020, 07:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.02.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено