Звернення № 7501

#7501 створено 9 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Макарова, 72А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.476254040606, 34.90409952188
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Лютого 2020

В РОБОТІ

Добрый день. Мусорные баки вывозятся регулярно, а мусор возле баков не убирается

09.01.2020, 07:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.01.2020, 07:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.01.2020, 09:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.01.2020, 17:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня,Ольго Леонідівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника