Звернення № 7492

#7492 створено 7 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Рідзвяна, 86, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12501
Координати сміттєзвалища: 50.318929, 29.027663
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Лютого 2020

В РОБОТІ

Прошу Вас провести службову перевірку з приводу несанкціонованого складу відходів кам'яної переробки, а також ТПВ на площі близько 5 га навкруги водного об'єкту і в самий об'єкт. З кожним роком ситуація набуває все більш катастрофічних наслідків для водної екосистеми. Також прошу виявити відповідальних за викид даних відходів, так як територія поділена на ділянки, які закривають тросами щоб не заїжджали чужі автомобілі . Кому належать ці ділянки і на яких засадах ними користуються? Чи мають ці особи дозвільні документи і чи отримують вони неправомірну вигоду від "утилізації" даних відходів?

07.01.2020, 10:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.01.2020, 10:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.01.2020, 09:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.01.2020, 12:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 07.01.2019 за № 7492 з приводу несанкціонованого складу відходів кам’яної переробки та ТПВ на площі близько 5 гектарів навколо водного об’єкту та в самому об’єкті, яке знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Різдвяна, 86, за наступними координатами: 50.318929, 29.027663 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь