Звернення № 7489

#7489 створено 5 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: пров. Парковий, Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати сміттєзвалища: 50.271633, 30.305733
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Лютого 2020

В РОБОТІ

стихійна купа сміття

05.01.2020, 16:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.01.2020, 16:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.01.2020, 15:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.01.2020, 17:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 08.01.2020 № І 07.40.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Ібрагімов А.Г. від 05.01.2020 № 7489-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.271633, 30.305733 та повідомляє.
Листом від 28.01.2020 № 0095/02-22 Глевахівська селищна рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 10.02.2020 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь