Звернення № 7479

#7479 створено 5 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.313273, 30.283756
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Лютого 2020

ВИКОНАНО

Багато сміття в радіусі 30 метрів

05.01.2020, 16:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.01.2020, 16:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.01.2020, 15:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.01.2020, 16:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 09.01.2020 № Д 13.69.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Деркач А.І. від 04.01.2020 № 7479-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.313273, 30.283756 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване працівниками ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.02.2020, 08:00 Підтвердження виконання Заявником.

Прибрали, але не все

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником