Звернення № 7467

#7467 створено 3 Січня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Сухополова, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.624358, 32.376773
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Лютого 2020

В РОБОТІ

на території Сухополовянської сільської ради в с.Пирогівці знаходиться в паркових зонах побутове тверде сміття, яке не вивозиться. Договір на вивезення сміття з комунальним або приватним підприємством виконавчий комітет Сухополовянської сільської ради не укладався на 2020 рік.

03.01.2020, 13:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.01.2020, 13:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.01.2020, 14:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.01.2020, 14:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 03.01.2020 за №7467 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Прилуцької районної державної адміністрації, за вказаними у Вашому зверненні координатами несанкціоноване сміттєзвалище відсутнє. (лист Департаменту від 27.01.2020р. №03-10/2-Ц) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь