Звернення № 7460

#7460 створено 5 Січня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця 8-го Березня, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.719074222727, 37.491037845612
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Лютого 2020

В РОБОТІ

В лесопосадки обнаружина свалка бытовых отходов и останки домашнего рогатого скота. Примите пожалуйста меры.

05.01.2020, 18:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.01.2020, 18:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.01.2020, 19:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.01.2020, 11:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення за належністю надіслано до Краматорської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається без додатків).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано Краматорською міською радою у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь