Звернення № 7456

#7456 створено 28 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Славутич, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.39366, 30.604391
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 27 Січня 2020

НЕ ВИКОНАНО

постійне сміттєзвалище біля виходу з метро Славутич. Направляю повторне звернення. По першому аналогічному зверненню прийшла відповідь що все прибрано - але це брехня, ніхто нічого не прибирав

28.12.2019, 14:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.12.2019, 14:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.01.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено