Звернення № 7454

#7454 створено 28 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.439399, 30.029524
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Січня 2020

В РОБОТІ

стихийная свалка, сегодня снова горела, а рядом лес. может все сгореть.

28.12.2019, 14:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.12.2019, 14:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.01.2020, 16:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.01.2020, 12:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 02.01.2020 № А 14.3.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Андреєвої Н.А. від 28.12.2019 № 7454-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.439399, 30.029524 та повідомляє.
Листом від 17.01.2020 № 02-26/34 Бузівська сільська рада Києво-Святошинського району повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельних ділянках, які перебувають в приватній власності.
Враховуючи вище викладене, власників земельних ділянок буде повідомлено про необхідність належного утримання територій

Статус: Надано відповідь