Звернення № 7452

#7452 створено 28 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Романа Шухевича, 53, Боярка, Київська обл., Україна, 08151
Координати сміттєзвалища: 50.334183, 30.300833
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Січня 2020

ВИКОНАНО

Смітник на дорозі. Постійно росте

28.12.2019, 14:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.12.2019, 14:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.01.2020, 16:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.01.2020, 11:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 02.01.2020 № Б 44.1.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бокового П. від 27.12.2019 № 7452-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.334183, 30.300833 та повідомляє.
Листом від 24.01.2020 № 45 виконавчий комітет Тарасівської сільської ради повідомив, що працівниками комунального підприємства «Громада» при перевірці на місці встановлено, що вздовж залізничної колії утворилося стихійне сміттєзвалище. Ліквідація стихійного сміттєзвалища запланована з 28 січня по 01 лютого 2020 року, оскільки вказане сміття розкидане на значній території і потребує залучення спецтехніки.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.01.2020, 15:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.01.2020, 19:30 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником