Звернення № 7451

#7451 створено 28 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Термахівка, Київська обл., Україна, 07240
Координати сміттєзвалища: 51.013316546143, 29.681338369846
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Січня 2020

В РОБОТІ

вже декілька років близь дороги існує цей смітник

28.12.2019, 14:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.12.2019, 14:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.01.2020, 16:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.01.2020, 15:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 02.01.2020 № К 11.2.2020 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Коваленко А.І. від 27.12.2019 № 7451-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 51.013316546143, 29.681338369846 та повідомляє.
Термахівська сільська рада Іванківського району повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 20 січня 2020 року за допомогою підприємства ТОВ «Теплий Дім XXI».


Документи:

Статус: Надано відповідь