Звернення № 7442

#7442 створено 28 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Таврійськ, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.740808, 33.411896
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Січня 2020

В РОБОТІ

горажный кооператив "ЮГ" Председатель устроил за моим гаражом свалку мусора,при этом не оборудовал как положено все нечестоты идут ко мне в подвал

28.12.2019, 14:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.12.2019, 14:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.01.2020, 11:15 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.01.2020, 10:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Пане Михайло!

У додатку відповідь на Ваше звернення № 7442.

З Повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.02.2020, 11:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Пане Михайло!

У додатку відповідь на Ваше звернення № 7442.

З Повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника