Звернення № 7440

#7440 створено 28 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Абрикосова вулиця, 5, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.959811871743, 31.956750154495
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Січня 2020

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище постійно розташовано у цьому місці. Його періодично прибирають, але наступного дня воно починає знову зростати. Потрібно поставити огорожу, чи висадити там дерева чи кущі , поставити заборонюючи знаки, щоб мешканці приватних будинків не зносили на це місце сміття.

28.12.2019, 14:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.12.2019, 14:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.01.2020, 14:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.01.2020, 12:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Абрикосовій, 5, за координатами 46.959811871743, 31.956750154495.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого встановлено, що за вказаними координатами 46.959811871743, 31.956750154495, а саме по вул. Абрикосовій, 5 зафіксовано несанкціоноване розміщення відходів (побутове сміття, поліетилен, листя, гілля). Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вищезазначеній території відсутні. Враховуючи вищезазначене, на адресу Миколаївського міського голови адміністрації Заводського району направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Миколаївської міської ради, станом на 16.01.2020 несанкціоноване сміттєзвалище за вищевказаною адресою ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.01.2020, 10:46 Підтвердження виконання Заявником.

Сміттєзвалище було ліквідовано, але через 2 тижні, станом на сьогодні вже близько 10-15 квадратних метрів знову вкрите сміттям. Будівельним сміттям, обламками пластикових ящиків, напівзгнилим ганчір’ям, картоном, склобоєм тощо. Жодні попереджувальні знаки відсутні.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником