Звернення № 7432

#7432 створено 23 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Семенівка, Дніпропетровська область, Україна, 52315
Координати сміттєзвалища: 48.452850281506, 34.329768329826
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

В РОБОТІ

Прошу допомогти у вирішенні цього питання. Сміттєзвалище вже десятиліттями ніхто не прибирає, а з кожним роком стає все більше і більше.

23.12.2019, 16:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 16:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.12.2019, 12:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.01.2020, 11:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Антоне Сергійовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника