Звернення № 7430

#7430 створено 23 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.314523, 30.272258
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

ВИКОНАНО

Смітник та будка з бродячими собаками біля місця відпочинку

23.12.2019, 16:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 16:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.12.2019, 15:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.01.2020, 10:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 24.12.2019 № Б 44.5236.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бокового П. від 23.12.2019 № 7430-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.314523, 30.272258 та повідомляє.
ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 31.01.2020.

Статус: Надано відповідь

24.01.2020, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.02.2020, 00:07 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником