Звернення № 7428

#7428 створено 23 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Клугино-Башкирівка, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.842773329973, 36.728486538086
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

ВИКОНАНО

Знаю, что виноваты сами люди. Но этой свалки не должно быть. Летом ее два раза поджигали, а ветер в нашей местности 90% случаев дует как раз с мусорки и мимо жилых домов... Страдают и дети, и пенсионеры, и просто люди.
Помимо мебели, там еще ветки спиленных деревьев, трава/цветы с клумб и прочее, прочее.

23.12.2019, 16:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 16:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.12.2019, 17:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.12.2019, 17:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Чугуївської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.12.2019, 11:51 Спростування виконання Заявником.

На данный момент свалка на месте.

Статус: Відхилено Заявником

27.01.2020, 15:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом запропоновано Чугуївській міській раді Харківської області вжити заходи з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.01.2020, 15:45 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано на 100%
Величезне дякую всім учасникам процесу, і особливо робочим! Це тяжка праця.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником