Звернення № 7427

#7427 створено 23 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.528916357001, 30.487722046673
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Доброго дня!

Повідомляю, що в Оболонському районі, напровти ГБК ”Затока”, ГБК ”Береговый” невідомі особи влаштували стихійне сміттєзвалище. Щодня воно росте, вивозять будівельне сміття, побутові відходи та інше.
Дана зона завжди була екологічно чистим місцем, поруч затока Дніпра. Прошу прийняти невідкладні мірі для подолання цієї проблеми. Дякую!

23.12.2019, 17:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 17:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.01.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено