Звернення № 7412

#7412 створено 23 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Головурів, Київська обл., Україна, 08353
Координати сміттєзвалища: 50.181462, 30.976964
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

В РОБОТІ

Прошу прибрати стихійне звалище у лісопосадці поряд кладовища с. Головурів та провести роз'яснювальну роботу серед населення с. Головурів щодо шкоди, яку мешканці створюють довколишньому середовищу та собі через такі дії. Дякую

23.12.2019, 09:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 09:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.12.2019, 15:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.01.2020, 11:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 23.12.2019 № І 44.5198.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Ісай І.О. від 23.12.2019 № 7412-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.181462, 30.976964 та повідомляє.
Листом від 14.01.2020 № 48/07-46-204 Бориспільська райдержадміністрація повідомила, що за інформацією Головурівської сільської ради стихійне сміттєзвалище знаходиться на територію лісу.
З метою вирішення даного питання, сільською радою повідомлено користувача земельної ділянки – ДП «Бориспільський лісгосп» про вжиття заходів з його ліквідації.


Документи:

Статус: Надано відповідь