Звернення № 7410

#7410 створено 23 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Митна, 42, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.385511, 30.828138
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

В РОБОТІ

Прошу прибрати двi купи смiття

23.12.2019, 09:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 09:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.12.2019, 15:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.01.2020, 11:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 23.12.2019 № Д 44.5196.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Діденко М.В. від 21.12.2019 № 7410-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.385511, 30.828138 та повідомляє.
Листом від 14.01.2020 № 2-16/09/42 Великоолександрівська сільська рада повідомила, що працівниками сільської ради був здійснений виїзд на місцевість, в ході якого було виявлено стихійне сміттєзвалище на території ДП «Бориспільський лісгосп».
З метою вирішення даного питання, сільською радою направлений лист до ДП «Бориспільський лісгосп» щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь