Звернення № 7406

#7406 створено 23 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Березань, Київська обл., Україна, 07540
Координати сміттєзвалища: 50.284396, 31.469409
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Січня 2020

В РОБОТІ

Засмічена ділянка лісу - місце вивозу побутового сміття

23.12.2019, 09:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.12.2019, 09:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.12.2019, 15:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.01.2020, 11:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 23.12.2019 № К 44.5194.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Казьміної О.П. від 21.12.2019 № 7406-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.284396, 31.469409 та повідомляє.
Листом від 10.01.2020 № 10 комунальне підприємство «Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради» повідомив, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до кінця І кварталу 2020 року.

Статус: Надано відповідь