Звернення № 7392

#7392 створено 19 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Уляники, Київська обл., Україна, 09235
Координати сміттєзвалища: 49.90988342987, 31.113736219704
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Січня 2020

В РОБОТІ

Систематично викидається як побутове, так і будівельне сміття з проїжджаючих по трасі автомобілів, що призводить до отруюєння водних джерел. Місцева влада абсолютно не реагує на неодноразові звернення.

19.12.2019, 11:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.12.2019, 11:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.12.2019, 11:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.01.2020, 15:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.12.2020 № С 44.5127.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Саленко А.В. від 19.12.2019 № 7392-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 49.90988342987, 31.113736219704 та повідомляє.
Листом від 13.01.2020 № 02-03/48 виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області повідомляє, що розпорядженням виконуючої обв’язки міського голови, секретарем ради Чорненькою К.І. створена комісія , яка 11.01.2020р. провела обстеження ситуації на місцевості. За вказаними координатами на сервісі «Інтерактивна мапа Мінприроди», дійсно виявлено несанкціоноване сміттєзвалище яке знаходиться в крутоярі, який розташований паралельно дороги на в’їзді в село Уляники, Київської області, Кагарлицького району, глибиною від 5 до 10 м, на місцевості зі складним рельєфом. Даний крутояр постійно розмивається дощовими та талими водами, заріс самосійними деревами. На даний час, враховуючи зимову пору року, складний рел’єф локації та несприятливі погодні умови, роботи по ліквідації сміттєзвалища провести не можливо.
З метою дотримання основних положень Закону України «Про відходи» , збереження навколишнього середовища від побутових відходів та дотримання державних санітарних норм ,виконавчим комітетом Ржищівської міської ради надано доручення комунальному підприємству «Ржищівська служба благоустрою та ритуальних послуг» при настанні сприятливих погодних умов, провести відповідні роботи по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Доручено інспектору з благоустрою додатково провести роботи з населенням з метою укладання договорів про вивезення сміття та притягнення відповідальних до адміністративної відповідальності та надання пропозицій щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Статус: Надано відповідь