Звернення № 7389

#7389 створено 19 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.593667435402, 30.59619903579
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Січня 2020

В РОБОТІ

в Новоселках, Вышгородский район есть школа милиции, там просто выбрасывается мусор где попало. Справа от вьезда в школу милиции парковка и дальше пошел выброс мусора. Вокруг обойти школу милиции - масса мусора. Справа от школы милиции дорога которая ведет к берегу Десны - вдоль берега просто свалка, кто-то выбрасывает там свой мусор, с дач возможно. Песок моют баржей в Десне в этом же районе. Река Десна очень испортилась из-за того что моют песок, везде илистый берег при входе в воду теперь, лет 5 назад было шикарнейшее место, сейчас песка в реке не найти, один ил.

Наведите пожалуйста порядок. Новоселки - очень красивые, но мусора очень много. Люди за вывоз мусор платить не хотят, выбрасывают его где попало

19.12.2019, 11:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.12.2019, 11:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.12.2019, 11:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2020, 14:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.12.2019 № В Д 44.5126.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Джеми О.Г. від 18.12.2019 № 7389-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.593667435402, 30.59619903579 та повідомляє.
Новосілківська сільська рада повідомила, що з метою вирішення даного питання сільською радою були направлені листи до Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» м. Києва та до ДП «Вищедубечанське лісове господарство» щодо вжиття відповідних заходів, спрямованих на приведення ділянки в належний санітарний стан


Документи:

Статус: Надано відповідь