Звернення № 7375

#7375 створено 16 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Грушевського, 27, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.50396, 30.77874
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Січня 2020

В РОБОТІ

Вокруг незаконного гаража, стоящего возле теплопункта, образовалась стихийная свалка

16.12.2019, 11:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.12.2019, 11:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2019, 16:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.01.2020, 13:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.12.2019 № Ш 29.5061.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Шнейдміллєра В.І. від 16.12.2019 № 7375-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.50396, 30.77874 та повідомляє.
Листом від 10.01.2019 № 2-9/94 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради видано припис балансоутримувачу земельної ділянки за заначеною адресою з вимогою прибрати земельну ділянку від сміття.

Статус: Надано відповідь