Звернення № 7374

#7374 створено 16 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Калинова вулиця, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Координати сміттєзвалища: 48.53966888189, 32.133236637835
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Січня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище!Тут розташоване стихійне сміттєзвалище до якого звозится все сміття селищна Нового під керівництвом селищного голови !Вимагаю негайно розібратися в цій ситуації та покарати всіх винних в цій афері яка вже немає меж так як кожен мешканець селища Нового сплачує за вивіз побутових до спеціально відведених місць! А компанія яка займається цим виводить його жителям під ”ніс”!!!!

16.12.2019, 11:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.12.2019, 11:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.01.2020, 12:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2020, 13:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Відповідь надано листом від 02 січня 2020 року № Б-1610/06-03/к


Документи:

Статус: Надано відповідь