Звернення № 7368

#7368 створено 17 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Бетонка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.484129043053, 30.874058591417
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Січня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище знаходиться на полі між ”бетонкою” та водогінною баштою.

17.12.2019, 16:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.12.2019, 16:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2019, 16:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.01.2020, 14:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № Ч 06.5103.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Чуксін В.В. від 14.12.2019 № 7368-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.484129043053, 30.874058591417 та повідомляє.
Листом від 16.01.2020 № 67/02-27 Требухівська сільська рада Броварського району повідомила, що за вище вказаними координатами знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності. Під час комісійного обстеження було встановлено, що стихійне сміттєзвалище відсутнє.


Документи:

Статус: Надано відповідь