Звернення № 7367

#7367 створено 17 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ обл, між Крюківщиною і Тарасівкою
Координати сміттєзвалища: 50.36099, 30.34753
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Січня 2020

В РОБОТІ

Прохання допомогти в ліквідації сміттєзвалища між селами Крюківщина і Тарасівка, більш точніше за Крюковщиною в сторону Тарасівки з правої обочини дороги, не доїджаючи до знаку Укрдісі метрів 50-150. Ця ділянка дороги належить Держ обл адміністрації Києво-Святошинського району, Київської області. Вже жалишала звернення на горячій лінії 1545, але так і ніяких дій не було зроблено. Дорога обласного значення перетворилась на сміттєзвалище. Прохання прийняти міри. З повагою, мешканець с.Тарасівка.

17.12.2019, 16:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.12.2019, 16:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2019, 16:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2020, 10:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № П 13.5106.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Погребної О.В. від 14.12.2019 № 7367-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.36099, 30.34753 та повідомляє.
Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що з метою об’єктивного розгляду даного питання, райдержадміністрація звернулась до Тарасівської сільської ради з проханням здійснити обстеження зазначеної у зверненні території та здійснити заходи з ліквідації сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь