Звернення № 7365

#7365 створено 18 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Гайова, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.33208738114, 30.376267433276
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Січня 2020

В РОБОТІ

Звалище будівельного сміття у лісі

18.12.2019, 12:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.12.2019, 12:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.12.2019, 15:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2020, 11:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 18.12.2019 № Н 44.5113.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Нестеренко С.В. від 18.12.2019 № 7365-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.33208738114, 30.376267433276 та повідомляє.
Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що з метою об’єктивного розгляду даного питання, райдержадміністрація звернулась до Віто-Поштової сільської ради з проханням здійснити обстеження зазначеної у зверненні території та здійснити заходи з ліквідації сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь

15.01.2020, 16:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Віто-Поштова сільська рада повідомляє наступне:
На території що в зверненні № 7365 на даний час проводяться ремонтні роботи дороги - складаються відходи від будівництва, які в подальшому планується використати для укріплення дороги, що проходить до садових товариств села Юрівка.

Статус: Надано відповідь