Звернення № 7313

#7313 створено 3 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т2310, Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.363174933381, 27.359328903258
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Січня 2020

В РОБОТІ

На кордоні Летичівського та Деражнянського району Хмельницької області утворилось стихійне сміттєзвалище на місце де раніше знаходився сміттєвий контейнер. Сміття знаходиться там уже понад три місяці, вітер розносить його по дорозі, та жодних заходів органи державної влади та місцевого самоврядування до його ліквідації не вживають.

03.12.2019, 13:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.12.2019, 13:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.12.2019, 13:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні