Звернення № 7312

#7312 створено 3 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Широка, 171, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.516739822023, 34.964693784605
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Січня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Стихійне Звалище відходів будівництва і побутових відходів. Також хтось туди зносить органи домашніх тварин (ймовірно свині), що там потім розлагається.

03.12.2019, 13:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.12.2019, 13:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.12.2019, 15:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.12.2019, 15:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Анатолію Миколайовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.01.2020, 22:13 Спростування виконання Заявником.

Відповідь не відкривається

Статус: Відхилено Заявником

03.01.2020, 10:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Анатолію Миколайовичу! З Новим Роком! Ще раз додаємо відповідь, формат pdf, перевіряли, відкривається як і попередня, також Вам було надіслано поштою. З повагою, ДЕтаПР ОДА


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.02.2020, 19:00 Спростування виконання Заявником.

Звалище не ліквідовано до сих пір, як вказано у вашему вкладені. Амур - нижньодніпровська ради дає неправдиву інформацію. Можу надати відео та фото свідчення, що проблему на місці навіть не намагалися усунути.
Прошу директора департаменту екології та природних ресурсів дніпропетровської обласної державної адміністрації перевірити особисто виконання даного звернення. Звалище не має такої адреси, як вул Широка 171. Це грунтова дорога у лісі

Статус: Відхилено Заявником