Звернення № 7311

#7311 створено 3 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Мирна, 9, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.013525507106, 36.209538504372
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Січня 2020

В РОБОТІ

запущенная свалка

03.12.2019, 13:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.12.2019, 13:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.12.2019, 10:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.12.2019, 10:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника