Звернення № 7304

#7304 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ст. м. Славутич, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.393845, 30.604326
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

сміттюзвалище біля виходу з підземного переходу, біля метро Славутич

02.12.2019, 14:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 14:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця