Звернення № 7302

#7302 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Tisza, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.074261060707, 24.24490892874
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

на схилах до річки сміття

02.12.2019, 12:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 12:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.01.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

10.01.2020, 10:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2020, 10:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 23.12.2019 № 2191/03-01

Статус: Надано відповідь

10.01.2020, 10:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 23.12.2019 № 2185/03-01

Статус: Надано відповідь

10.01.2020, 10:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 26.12.2019 № 2217/03-01

Статус: Надано відповідь