Звернення № 7301

#7301 створено 2 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Кооперативний, 5, Нова Водолага, Харківська область, Україна, 63200
Координати сміттєзвалища: 49.715500349183, 35.857406929135
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Біля контейнерів знаходиться сміття більше пів року, не вивозиться, схоже на стихійне звалище.

02.12.2019, 12:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 12:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.12.2019, 12:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.12.2019, 12:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Нововодолазької районної державної адміністрації Харківської області та Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади Нововодолазького району Харківської області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

10.12.2019, 09:05 Спростування виконання Заявником.

Станом на 10.12.2019 не виконано, є залишки сміття.

Статус: Відхилено Заявником