Звернення № 7300

#7300 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Ясіня, Ясіня, Закарпатська область, Україна, 90630
Координати сміттєзвалища: 48.25637990622, 24.356703400481
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

У овразі побутове сміття.Навпроти залізничного вокзалу, але місцерозташування - не залізниця,

02.12.2019, 12:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 12:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.01.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

10.01.2020, 10:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2020, 10:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 23.12.2019 № 2186/03-01

Статус: Надано відповідь

10.01.2020, 10:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 23.12.2019 № 2185/03-01

Статус: Надано відповідь

10.01.2020, 10:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаментуекології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 26.12.2019 № 2217/03-01

Статус: Надано відповідь