Звернення № 7299

#7299 створено 2 Грудня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київське шосе, Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.633235147317, 30.543402761286
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Поруч з зупинкою автобусів АЛТЕСТОВЕ, від якої йде дорога до селища та до ліману, невідомі постійно доповнюють декілька сміттєзвалищь новим мусором.

02.12.2019, 13:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 13:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.01.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено