Звернення № 7298

#7298 створено 2 Грудня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Притвірський провулок, 55, Боярка, Київська обл., Україна, 08150
Координати сміттєзвалища: 50.314484100369, 30.299614705145
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

Перетин вулиць Вокзальної та Кібенка, територія кінотеатру

02.12.2019, 13:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 13:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2019, 12:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні