Звернення № 7297

#7297 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гродненська, 29, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.441175, 30.645783
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

тут багато сміття,прям біля дороги

02.12.2019, 13:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 13:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця