Звернення № 7296

#7296 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Вулиця Київська, 8-10, Новосілки, Київська обл., Україна, 07362
Координати сміттєзвалища: 50.610833638916, 30.604125567679
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

Стихійне звалище у лісі, орієнтовно між трасою та вул. Київська, 2а.

02.12.2019, 13:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 13:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2019, 12:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.12.2019, 10:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № Л 08.4862.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Лупко М.В. від 01.12.2019 № 7296-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.610833638916, 30.604125567679 та повідомляє.
Листом від 17.12.2019 № 315/02-22 Новосілківська сільська рада Вишгородського району повідомила, що з метою вжиття заходів, спрямованих на приведення в належний санітарний стан ділянки, сільська рада звернулась до ДП «Вищедубечанське лісове господарство», оскільки вказана земельна ділянка знаходиться в межах лісового масиву.


Документи:

Статус: Надано відповідь