Звернення № 7295

#7295 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Івана Микитенка, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.485832, 30.603333
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

НЕ ВИКОНАНО

купа сміття

02.12.2019, 13:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 13:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.01.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено