Звернення № 7292

#7292 створено 2 Грудня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.566048, 30.302155
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2020

В РОБОТІ

свалка біля озера блакитне в горенці

02.12.2019, 13:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2019, 13:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2019, 12:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні