Звернення № 7229

#7229 створено 26 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.401389449655, 30.105650424957
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Грудня 2019

В РОБОТІ

Як тільки завертаєш праворуч по дорозі від озера з обох боків упродовж 400 метрів знаходяться сміттєзвалища величезних розмірів. Кожного дня сміття стає більше і більше.

26.11.2019, 09:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.11.2019, 09:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.11.2019, 17:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.12.2019, 11:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 27.11.2019 № Г 44.4805.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Гутовської С.А. від 20.11.2019 № 7229-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.401389449655, 30.105650424957 та повідомляє.
Листом від 11.12.2019 № 02-31/763 Личанська сільська рада Києво-Святошинського району повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом.

Статус: Надано відповідь